Otomatik Kepenk Tamiri Servisi

ile7x24 Çilingir

Otomatik Kepenk Tamiri Servisi

Otomatik kepenk tamiri için ihtiyaç duyduğunuzda 15 dakika içinde profesyonel ootmatik kepenk servisi kapınızda. Hemen arayın: 0532 381 40 70

Her türlü otomatik kepenk çeşitleri için tamir, yamukluk düzeltme, arızalı parça değişimi ve ilave güvenlik kilit sistemi takma konusunda profesyonel hizmet veriyoruz.

Kepenk Düzeltme İşlemi

Kapınızın otomatik kepenk sistemi çeşitli nedenlerden dolayı raylarından çıkarsa profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile kepenkinize zarar vermeden kısa sürede çözüm sunuyoruz.

Kepenk Tamiri

Otomatik kepenk sisteminizin bozulması, arızalanması durumunda acil servis hizmeti sunuyoruz. İşyerinizi güvenle açıp kapatabilmeniz için hemen kapınıza gelerek tamir hizmeti sunuyoruz.

Kepenk Kilidi

Otomatik kepenk sistemleri her ne kadar güvenli olsa da bazı durumlarda hırsızlar için kolay hedef olabiliyor.

İlave güvenlik hizmeti olarak otomatik kepenkinizi yan kısımlardan duvara sabitleyebilmenizi sağlayan kilit sistemi montajı hizmetini veriyoruz.

Otomatik Kepenk Motoru Değiştirme

Otomatik kepenklerin motorları kimi zaman çeşitli sebeplerden ya da uzun süreli kullanımlardan sonra bozulabiliyor. Sizler için kaliteli motor çeşitlerini uygun fiyatlara satış ve montajını gerçekleştiriyoruz.

Yazar hakkında

7x24 Çilingir contributor

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.